Отзывы

Отзывы о компании

Сортировка
По дате
По полезности
Фильтр
Все отзывы
Позитивные
Негативные
Дмитрий
Покупка подтверждена02.05.2022
Оценка компанииОценка товара
Швидко, якисно.
Связались в течение 30 минут
Цена и наличие были указаны правильно
Заказ был выполнен в оговоренные сроки
Руслан Ярославович
Покупка подтверждена25.10.2021
Оценка компанииОценка товара
Товар поставили не той, що на продажі заявлений, заявлений американських штатів, а поставили китай. При зверненні не відреагували. Так розумію, що після передоплати поставляють неліквід. Рекомендую працювати тільки по післяоплаті з даним продавцем.
Связались в следующий день
Цена и наличие были указаны правильно
Заказ был выполнен в оговоренные сроки
Ответ компании27.10.2021
Дякуємо за відгук. Компанія wagner використовує потужності на лише в СШA. До нас приходять в коробочках. Wagner це американська компанія а їхні потужності можуть знаходитись в Китаї чи і Тайвані. Це цілком нормальний відгук, ми вас розуміємо, але він повинен бути адресований не нам а компанії Wagner. Нам як продавцям приходится також нести цей тягарь, пояснювати клієнтам що американскі компанії вже давно перейшли на Китай чи Тайвань. Вибачте за незручності, в любому випадку ми можемо вам повернути кошти і витрати на пересилку.
Руслан Ярославович01.11.2021
Фото зроблене на фоні заявленого товару. Не суть, хто виробник, а суть в тому, що від того, що написано на товарі - залежить якість товару, виробник інакше підходить до виробництва з лейбою США чим з лейбою Чіна. Заявлено одне - реалізовується інше. Одна лампа вже згоріла, ще три є, на якийсь час стане.
Руслан Ярославович01.11.2021
сайт калічить написане, писалося інше, хоть суть зрозуміла